Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів відновив власне виробництво пластівців

3.08.2014
Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів відновив власне виробництво пластівців

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Новоукраїнський КХП (Кіровоградська обл.) відновлено власне виробництво пластівців, невдовзі підприємство планує вийти нові на обсяги виробництва -  від 800 тонн до 1 000 тонн продукції на місяць.

Про це повідомив начальник управління переробки ДПЗКУ Сергій Сакіркін.

Він наголосив: продаж зазначених обсягів стане можливим, адже один із найбільших виробників пластівців Луганщини зупинив своє виробництво через перебіг АТО у Донецькій та Луганській областях.

Пластівці Новоукраїнського виробництва (відомі раніше під торговою маркою «Геркулес») були чи не першим зразком цього виду переробної продукції, що свого часу вироблявся на філії ДПЗКУ у промислових обсягах. Пластівці мали десятки міжнародних та вітчизняних нагород за якість та вважалися безумовним фаворитом на українському ринку, але через низку причин власне виробництво Новоукраїнки було припинено  майже на два роки.

Наразі виробництво відновлено, продукція комбінату виходитиме під маркою «Новоукраїнка», упаковку для неї вироблятиме Обухівський завод, що на Київщині. Також Сергій Сакіркін повідомив, що до Новоукраїнського КХП вже завезено необхідний обсяг сировини.

Новоукраїнська філія ДПЗКУ стане одним із небагатьох вітчизняних комбінатів, що вироблятиме лінійку не лише пластівців із вівса, а й пластівців із інших злакових культур. Крім того, Новоукраїнка виробляє пластівці за повним, а не скороченим циклом (як  більшість невеликих приватних цехів, які, зазвичай, користуються більш економним скороченим циклом). «Пластівці скороченого циклу зовні не відрізняються від наших, втім, їхня якість значно програє, - вважає С. Сакірікін, - саме наша повна виробнича лінія дозволяє робити багаторазову пропарку та багаторазове прокатування продукції, а споживач може вживати пластівці, просто запарюючи їх окропом». 

Також Сергій Сакіркін повідомив, що Новоукраїнський КХП планує постачати свою продукцію на вітчизняний ринок та ринок країн СНД, в першу чергу до Грузії та Молдови.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»