Елеватори ДПЗКУ у Донецькій та Луганській областях безкоштовно приймають збіжжя у сільгоспвиробників із зони дії АТО

30.07.2014
Елеватори ДПЗКУ у Донецькій та Луганській областях безкоштовно приймають збіжжя у сільгоспвиробників із зони дії АТО

На виконання наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України на філіях ПАТ «ДПЗКУ» Оленівський комбінат хлібопродуктів, Кальчицький, Легендарненський, Роївський та Солідарненський елеватори триває безоплатне приймання зернових культур у сільгоспвиробників, господарства яких знаходяться в зоні дії АТО.

На сьогодні всі вищезазначені підприємства ПАТ «ДПЗКУ» у Донецькій та Луганській областях, не зважаючи на те, що жнива проходять в умовах фактичної військової агресії, вони працюють у штатному режимі і за графіком здійснюють приймання ранніх зернових. Як повідомляється, елеватори корпорації у цих регіонах приймають від 5 до 8 тисяч тонн нового врожаю щодня, станом на 30.07.2014 р. на безоплатній основі прийнято 70 тисяч тонн збіжжя.

Загалом, філії ДПЗКУ, що розташовані у 21 регіоні України, прийняли 680 тисяч тонн ранніх зернових культур нового врожаю (ячмінь, пшениця, ріпак).

Як наголосив Голова Правління корпорації Петро Вовчук, ДПЗКУ в цих умовах робить максимум з можливого, залишаючись надійним партнером як для міжнародних контрагентів, так і для українських аграріїв.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»