ДПЗКУ планує облаштування 100 нових хлібоприймальних пунтків на Укрзалізниці

21.07.2014
ДПЗКУ планує облаштування 100 нових хлібоприймальних пунтків на Укрзалізниці

ПАТ «ДПЗКУ» спільно з Укрзалізницею розробляє проект використання земельних ділянок останньої для облаштування більше, ніж ста хлібоприймальних пунктів, потужностей з переробки зернових та контейнерних терміналів для завантаження зернових.

Про це йшлося на спільній нараді керівництва ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України» та представників Укрзалізниці.

«Питання про використання окремих станцій та ділянок  Укрзалізниці, на яких можна було би будувати елеватор та хлібоприймальні підприємства піднімалися ще в 2009 році, тоді було відібрано близько сорока станцій, - розповів заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Сергій Лаукарт, - потім через низку причин ці роботи були законсервовані. А сьогодні ми знову повернулися до цієї ідеї».

Сергій Лаукарт розповів, що на нараді фахівцями ПАТ «ДПЗКУ» було представлено концепцію проекту співпраці.  Експерти Укрзалізниці повідомили нам, що у них існує понад 1000 станцій відкритих для вантажних операцій, половина з них – відкриті майданчики та склади, які мають місця загального використання. Зараз Укразалізниця вивчає, які саме зі станцій регіонів мають потужну інфраструктуру та чиї технічні характеристики найбільше відповідають вимогам нашого проекту».

На думку заступника голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Сергія Лаукарта, якщо у майбутньому ПАТ «ДПЗКУ» буде власником елеваторів це в рази збільшить можливості з перевалки зерна, а також дозволить Укрзалізниці розвивати вже їх інфраструктуру (під’їзні шляхи, навантажувальне облаштування, ваги).

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»