Спростування інформації щодо цін ПАТ «ДПЗКУ» на зернові

20.07.2014
Спростування інформації щодо цін ПАТ «ДПЗКУ» на зернові

Сьогодні на сайті видання «Ділова столиця» з'явилася інформація про нібито несправедливу цінову політику ПАТ «ДПЗКУ», для аграрного виробника, що, на думку автора, призведе до різкого зниження ціни на збіжжя.  У зв'язку з цим,  ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" знову наголошує, що ціни, які вона пропонує для закупівлі, відповідають ринковим. 

На підтвердження цього повідомляємо, що станом на 18 липня поточного року закупівельна ціна на пшеницю 2 класу становить 2 550 грн., на пшеницю 3 класу – 2 480 грн., на пшеницю фуражну – 2 260 грн. 

Наголошуємо, що ПАТ «ДПЗКУ» - надійний партнер для українського сільгоспвиробника протягом багатьох років. Держкорпорація фактично авансує українського аграрія, проводячи програму форвардних закупівель.

Надалі ми пропонуємо ЗМІ звертатися до конкретних аграрних виробників. Ми готові надати максимальне сприяння у формуванні такого діалогу між селянином та ЗМІ, які, у свою чергу, готові чесно писати про роль ПАТ «ДПЗКУ» для зернового простору.

Також підкреслюємо, що держкорпорація виконує міжнародні зобовязання перед КНР, що було підтверджено нашими китайськими партнерами. Так, минулого тижня у Києві відбулися консультації Підкомісії з торговельно-економічних питань Міжурядової Комісії зі співробітництва між КНР і Україною, де китайська сторона, вперше, за час дії кредитних угод з ДПЗКУ висловила повне задоволення про діяльність держкорпорації і міжкорпоративних зв'язків між ДПЗКУ і ССЕС. Під час візиту було підписано Меморандум про наміри. Документ, яким були підведені проміжні підсумки та окреслені плани подальшої співпраці.

ПАТ "ДПЗКУ", вкотре, просить представників медіа виважено ставитися до оприлюднення подібного роду повідомлень, уникати поширення неперевірених та недостовірних відомостей. Крім цього, держкорпорація висловлює сподівання, що громадські діячі в подальшому утримаються від безпідставного втягування ПАТ "ДПЗКУ" у будь-які конфлікти та суперечки. 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»