На Одеському зерновому терміналі завершено перший етап реконструкції

17.07.2014
На Одеському зерновому терміналі завершено перший етап реконструкції

На Одеському зерновому терміналі триває перший етап масштабної реконструкції. Так, на підприємстві завершено повний ремонт залізничної колії, фактично прокладені нові під’їзні шляхи та поставлені нові залізничні переїзди. 

На підприємстві змонтовано скребковий транспортер, обладнання, яке робить можливим розвантаження машини збіжжя на норію з паралельним його завантаженням на судно. Завдяки встановленню цього обладнання, елеватор лише на зазначеному пункті прийматиме 250 тонн збіжжя за годину.

На підприємстві встановлені нові надсилосні галереї, а також авторозвантажувач потужністю 80-тонн та реверсні транспортери, що дозволяє скеровувати потоки збіжжя у різні напрямки. Згідно плану реконструкції, для елеватора придбано нові ваги потужністю 100 тонн, збудовано автомайданчик. Новий експрес-аналізатор якості зерна дозволить лабороторії скоротити час приймання сільгосппродукції в три рази. «В результаті вжитих заходів кожна ділянка термінала матиме змогу працювати автономно», - вважаєте начальник управління капітального будівництва Олександр Журід. 

Вже встановлені нові транспортні елементи разом із закупівлею додаткового обладнання (норій та бункерних вагів), на думку Олександра Журіда, дозволить вдвічі скоротити завантаження великогабаритного судна.  Це дасть змогу вантажити до 10 тисяч тонн на добу.

Наступний етап реконструкції почнеться з кроків, що зроблять можливим приймати залізничні вагони, та проводити їхнє розвантаження із паралельним прямим завантаженням на судно зі швидкістю 500 тонн на годину.

На даний період триває обстеження морського дна. «Один із наших задумів - поглиблення причального пірсу, - поділився Олександр Журід, - Якщо фундамент та опори порту відповідатимуть нормам, то ми змогли би встановити там завантажувальну машину потужністю півтори тисячі тонн на годину. Це в свою чергу відкриває перспективу протягом одного дня завантажувати велике судно».

Олександр Журід повідомив, що є домовленості із одеським портом щодо зміцнення причальної стіни та поглиблення причального каналу.

У випадку проведення цих робіт, Одеський зерновий термінал збільшить перевалку до 3 мільйонів тонн збіжжя на рік.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»