Заява про недостовірну інформацію щодо цінової політики ПАТ «ДПЗКУ» на закупівлю зернових

15.07.2014
Заява про недостовірну інформацію щодо цінової політики ПАТ «ДПЗКУ» на закупівлю зернових

Вчора в деяких засобах масової інформації з'явились повідомлення про нібито збитковість держкорпорації та несправедливу цінову політику для аграрного виробника. У зв'язку з цим,  ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" офіційно наголошує, що ціни, які вона пропонує для закупівлі, відповідають ринковим реаліям. 

На підтвердження цього повідомляємо, що станом на 16 липня поточного року закупівельна ціна на пшеницю 2 класу становить 2 520 грн., на пшеницю 3 класу – 2 450 грн., на пшеницю фуражну – 2 230 грн. 

Також повідомляємо, що ПАТ «ДПЗКУ» протягом багатьох років є надійним партнером для українського сільгоспвиробника. Держкорпорація фактично авансує українського аграрія, проводячи програму форвардних закупівель.

ПАТ «ДПЗКУ» - єдина структура аграрної галузі, яка готова надати аванс селянину на кожному етапі сільськогосподарського виробництва. Наголошуємо, що підтримка вітчизняного аграрного сектору вимагає складного комплексного підходу держави, і саме  на держкорпорацію спирається держава при реалізації цієї політики підтримки.  Прямим підтвердженням цього є сотні заявок контрагентів, виробників-аграріїв, які пропонують корпорації закупити зернові. Незважаючи на коливання валютного курсу, Україна виконує зобов’язання, перебуває у трійці лідерів-експортерів збіжжя, даючи державі валютні надходження.

Зазначаємо, що в рамках минулої в Києві, з 8 по 10 липня, консультації Підкомісії з торговельно-економічних питань Міжурядової Комісії зі співробітництва між КНР і Україною, китайська сторона, вперше, за час дії кредитних угод з ДПЗКУ висловила повне задоволення про діяльність держкорпорації і міжкорпоративних зв'язків між ДПЗКУ і ССЕС. Під час візиту було підписано Меморандум про наміри. Документ, яким були підведені проміжні підсумки та окреслені плани подальшої співпраці.

Тому ПАТ «ДПЗКУ» вважає, що публікації про нібито збитковість ПАТ «ДПЗКУ» дискредитують вітчизняного державного експортера, б’ють по іміджу України та працюють на дестабілізацію сільськогосподарської галузі.

ПАТ "ДПЗКУ" просить представників медіа виважено ставитися до оприлюднення подібного роду повідомлень, уникати поширення неперевірених та недостовірних відомостей. Крім цього, держкорпорація висловлює сподівання, що громадські діячі в подальшому утримаються від безпідставного втягування ПАТ "ДПЗКУ" у будь-які конфлікти та суперечки.  

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»