На Миколаївському портовому елеваторі триває реконструкція

14.07.2014
На Миколаївському портовому елеваторі триває реконструкція

На Миколаївському портовому елеваторі (філія ПАТ «ДПЗКУ) в рамках масштабної реконструкції триває будівництво станції розвантаження автотранспорту.

Нова авторозвантажувальна станція включатиме: автоваги, власне розвантажувач автомобілей підйомністю на 80 тонн із пропускною потужністю 250 тонн/годину, транспортні елементи, норії, які подаватимуть зерно на робочі вежі елеватора. На станції будуть обладнані нові завальні ями ємністю 40 тонн. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Журід.

«Об’єкт вже дообладнано новими аспераційними мережами, які відповідають євростандартам, - розповів Олександр Журід, - на новій станції буде закуплено новий пробовідбірник. Керуватиме всією лінією розвантаження оператор зі спеціального пункту. Потужність нового пункту автоприймання -  5 тисяч тонн збіжжя на добу. 

Крім того, будуть встановлені компресори та проведено реконструкцію підстанцій. 

Перший етап робіт планується завершити до кінця вересня.

Другий етап реконструкції елеватора, який розпочнеться з січня 2015 року, включатиме заміну транспортних елементів надсилосної галереї на нові, потужністю 250 тонн на годину. Крім того, планується завершити будівництво двох переїздів через залізницю, встановити там автоматичний шлагбаум, світлофори. У найближчі місяці буде створено майданчик для автотранспорту на шістдесят машин, щоб вони очікували черги на майданчику, а не на вулицях. Завершення реконструкції черги передбачає встановлення нової ємності для зберігання на 40 тисяч тонн.

На думку начальника управління, після завершення реконструкції потужності підприємства із заготівлі та перевалки збільшаться на півмільйона тонн зернових в рік.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»