В ПАТ «ДПЗКУ» відбулася Економічна Рада

6.07.2014
В ПАТ «ДПЗКУ» відбулася Економічна Рада

В ПАТ «ДПЗКУ» завершилося засідання Економічної ради. На порядку денному цього засідання розглядалися оперативні результати фінансово-господарської діяльності філій ПАТ «ДПЗКУ» за п’ять місяців, а також перспективи виконання доведеного до філій ПАТ «ДПЗКУ» плану по завантаженню зернових на новий маркетинговий період, формування цінової та тарифної політики на зерно та продукти його переробки на наступний 2014/2015 маркетинговий рік.

«Засідання Економічної ради завжди включає звіт кожного підприємства корпорації про виконання доручень попереднього засідання, - розповіла головний радник голови правління ДПЗКУ Валентина Литвинчук,  - враховуючи, що це засідання відбулося на початку нового маркетингового року було зроблено оперативні висновки роботи підприємств за минулий маркетинговий період».

За словами В. Литвинчук, було заслуховано висновки фахівців корпорації та директорів з приймання матеріально-технічної бази.  Радник повідомила, що в цілому, всі підприємства корпорації готові до приймання нового урожаю. Але в корпорації запроваджено оцінку низького, середнього та високого рівня готовності, тож кілька підприємств, яким була виставлена оцінка низького рівня готовності прозвітували, чи усунули вони недоліки  або які кроки зроблені для їх усунення, кожен з присутніх директорів висловив своє бачення та побажання щодо матеріально-технічного забезпечення. Найкраще підготовленими визнано Савинський елеватор, Білоколодязький елеватор, Ізюмський та Новоукраїнський КХП.

Учасники Економічної ради також заслухали перші звіти керівників підприємств Херсонської та Миколаївської областей про початок ними приймання нового урожаю.

Валентина Литвинчук розповіла, що окремий блок питань було присвячено планам із завантаження підприємств ранніми та пізніми культурами. Фахівці та менеджмент підприємств погодилися, що запропоновані плани цілком реальні до виконання.

Валентина Литвинчук повідомила, що детальний звіт по фінансових та виробничих показниках корпорації за минулий маркетинговий рік буде оприлюднено у найближчі дні.   

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»