ДПЗКУ відправляє до Піднебесної чергове судно із українським збіжжям

2.07.2014
ДПЗКУ відправляє до Піднебесної чергове судно із українським збіжжям

ПАТ «ДПЗКУ» продовжує виконувати свої міжнародні зобов’язання та підтверджує репутацію надійного державного експортера.

На портовому причалі Одеського зернового термінала завершується завантаження чергового судна із українським збіжжям, яке вночі відбуде до Китайської  Народної Республіки.  Нова партія української кукурудзи в 60 тисяч тонн орієнтовно через місяць дістанеться китайського порту. Це  останнє судно із кукурудзою урожаю минулого року, наступна культура, яку  експортуватиме ПАТ «ДПЗКУ» буде ячмінь.

«Таке великогабаритне судно зазвичай завантажується зерном протягом семи-десяти днів. Це судно ми завантажили за дев’ять днів. Для цього цілодобово позмінно працювала команда приблизно в сто п’ятдесят людей, це - фахівці порту та зернового терміналу, - розповів керівник регіонального представництва ДПЗКУ в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Ігор Гриднєв, - у процесі перевалки задіяні баржі, плавкрани, буксири. Через обмеженість у часі ми вантажили судно із двох бортів. У процес перевалки зазвичай включені фітосанітарні, екологічні, лоцманські та диспетчерські служби».

На думку регіонального представника ДПЗКУ, саме така координація дозволяє швидко та якісно завантажити судно. Ігор Гриднєв повідомив, що вперше таке великогабаритний теплохід було завантажено без виведення на рейд, а лише на двох причалах Одеського порту.

«Виконувати потужну зовнішньоекономічну програму, завантажувати подібні обсяги для Одеського зернового терміналу було певним викликом, - додав заступник директора Одеського зернового терміналу Володимир Угольников, - втім ми завжди справлялися із цим завданням. Більше того, термінал у минулому маркетинговому сезоні значно збільшив показник перевалки зерна завдяки тому, що всі підрозділи корпорації працювали злагоджено та ритмічно. До терміналу постійно доставлялись залізницею та автотранспортом партії зі збіжжям. Підрозділи корпорації фрахтували судна різної вантажопідйомності, а ОЗТ ритмічно проводив їх завантаження та перевалку».

Володимир Угольников повідомив, що останнє судно було завантажено з економією часу та коштів, 45 тисяч тонн було перевалено на причалі власне ОЗТ, решту 15 тисяч довантажили на причалі Бруклін-Київ за мінімальними ставками.

Українське зерно експортується до Китаю в рамках кредитних та торгових угод, укладених наприкінці 2012 року. ДПЗКУ посідає лідируючі позиції в рейтингу українських експортерів.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»