На підприємствах ДПЗКУ завершилося інспектування елеваторів

2.07.2014
На підприємствах ДПЗКУ завершилося інспектування елеваторів

На підприємствах ПАТ «ДПЗКУ» завершилося приймання матеріально-технічної бази до нового маркетингового сезону. Протягом червня на всіх підприємствах держкорпорації пройшли дні відкритих дверей, гостями на яких стали представники центрального апарату ДПЗКУ, місцевої влади, агровиробники, поклажодавці, зернотрейдери.

Під час вищезазначених заходів керівники елеваторів продемонстрували гостям філій оновлені потужності підприємства та технічну готовність приймати урожай 2014 року.

«Елеваторні потужності заготівельних філій ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відповідають можливостям аграрних виробників зі зберігання зерна своїх регіонів та підготовлені до приймання зерна нового урожаю», - зауважив заступник голови правління Сергій Лаукарт.

За словами заступника голови правління С. Лаукарта, протягом минулого року на філіях вдалося успішно підготувати матеріально-технічну базу, ПАТ «ДПЗКУ» інвестувала у реконструкцію власних підприємств 61 мільйон гривень. На ці кошти протягом року на елеваторах було придбано 2 зерносушарки, закуплено 10  аторозвантажувачів, встановлено 7 автомобільних та 5 залізничних ваг,  сепаратори, пневмотранспортери, деякі взірці лабораторного обладнання.

На думку С. Лаукарта, філії ПАТ «ДПЗКУ» входять у новий маркетинговий рік із розширеними та модернізованими потужностями. А це створює підстави для стабільних виробничо-фінансових показників та розвитку всієї корпорації.

Протягом останнього тижня дні відкритих дверей відбувалися у Волинській та Чернігівській областях.

«До нас на підприємство завітало близько тридцяти гостей, - розповів директор Володимиро-Волинського КХП Володимир Тишкун, - Серед гостей: керівництво району та міста, наші постійні покладожавці, зернотрейдери та журналісти. Люди оглянули підготовлені до приймання ранніх та пізніх  зернових культур складські приміщення, відремонтовані потужності. Одним словом, ми готові до приймання нового урожаю».

Директор зауважив, що Володимиро-Волинське КХП – одне з найстаріших у регіоні, його близькість до західного кордону обумовлює співпрацю із партнерами близького зарубіжжя та має свої конкурентні переваги при робті з експортерами.

«Вважаю, що підприємства Чернігівщини готові до приймання нового урожаю, - сказав у коментарі директор Менського хлібоприймального підприємства (Чернігівська область) Іван Лашко, - до нас завітало близько двадцяти контрагентів, які оглянули наші потужності та нове обладнання. Ми засвідчили нашу готовність до приймання збіжжя, а вони своє бажання співпраці. Тож за два тижні чекаємо перші обсяги збіжжя».

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»