Галицький комбінат хлібопродуктів готовий до приймання нового врожаю сільгосптоваровиробників Прикарпаття

1.07.2014
Галицький комбінат хлібопродуктів готовий до приймання нового врожаю сільгосптоваровиробників Прикарпаття

26 червня 2014 року на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Галицький комбінат хлібопродуктів» відбувся «День відкритих дверей» за участю сільгосптоваровиробників Івано-Франківської та Львівської областей, поклажодавців, зернотрейдерів, представників Державної інспекції сільського господарства в Івано-Франківській області та спеціалістів управління агропромислового розвитку Галицької РДА.

Під час зустрічі інспекційна комісія за участю начальника виробничого управління ПАТ «ДПЗКУ» Миколи Кузьменка здійснила перевірку готовності матеріально-технічної бази до приймання зерна нового врожаю. Як зазначив директор Галицького КХП Володимир Сендунь, підприємство повністю готове до початку хлібозаготівлі. Відремонтовано зерноочисне та зерносушильне обладнання, проведено ремонт зерноскладів. Комбінат отримав сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна, атестована виробничо-технологічна лабораторія, підготовлений і навчений персонал.

"Підприємство є унікальним, адже воно єдине в Галицькому районі надає комплексні послуги по прийманню, сушінню, очистці, зберіганню та відвантаженню зерна. Зараз готові до прийняття врожаю олійних культур – ріпак, гірчиця, пізніше починаємо заготовляти пізні культури – соняшник, кукурудза. Маючи сертифікат відповідності послуг відвантажуємо продукцію не тільки в межах України, а й експортуємо до країн Євросоюзу – Німеччини, Угорщини, Польщі", - зазначив директор філії.

Хотілося б відмітити особистий внесок в розвиток Галицького КХП, на базі якого створена філія Ігоря Сендуня, який очолював підприємство з 2006 року. Завдяки його вмілому керівництву комбінат повністю розрахуватися з великою заборгованістю перед пенсійним фондом, яка виникла ще з 2000 року, сплатив протягом останніх трьох років більше 500 тис. грн. до Державного бюджету, збережено колектив спеціалістів, працівників та майно підприємства.

Як зазначив начальник виробничого управління ПАТ «ДПЗКУ» Микола Кузьменко, найближчим часом Корпорація планує зробити значні вкладення капітальних інвестицій для модернізації і реконструкції Галицького КХП, підприємство має великі перспективи на майбутнє. Це дасть змогу покращити якість наданих послуг, збільшити обсяги заготівлі, створити нові робочі місця для того, щоб гарантувати продовольчу безпеку України.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»