Робочий візит Голови правління ДПЗКУ до Близького Сходу

26.06.2014
Робочий візит Голови правління ДПЗКУ до Близького Сходу

В ході візиту, який відбувся з 25 по 27 червня поточного року, проведено низку зустрічей з основними державними та приватними зернотрейдерами регіону БСПА а також регіональними інвестиційними та банківсько-фінансовими установами, зокрема, National Bank of Abu Dhabi та Emirates National Bank of Dubai*.

Так, у ході зустрічі з власником Al Ghurair Group (найбільший зернотрейдер регіону з обсягом торгівлі близько 5 млн. тонн) було домовлено про більш тісну співпрацю і обмін інформацією на експертному рівні та укладено перший контракт про постачання ячменю до ОАЕ.

Голова правління Групи пан Іса Аль Гурейр повідомив про збільшення торгівлі з Україною протягом останніх років і стратегічну зацікавленість місцевих компаній у співпраці  з національними українськими експортерами зерна, що при збереженні високої якості продукції призводить до здешевлення зерна для кінцевих споживачів.

Зі свого боку Голова правління ДПЗКУ Петро Вовчук поінформував співрозмовника, що основним завданням Корпорації є підтримка українських фермерів і створення фінансових умов для розвитку аграрної галузі, а через експортну діяльність, формування нового іміджу України, як такої, що бере на себе відповідальність забезпечувати світовий ринок високоякісним зерном за ринковими доступними цінами і на 100 відсотків виконує свої зобов’язання.

"Ми постачаємо на світовий ринок дуже важливу продукцію - зерно, і це велика відповідальність. Ми приїхали до ОАЕ для особистого знайомства з людьми, які працюють на цьому боці і, як і ми, виконують дуже важливу роботу - забезпечують свою країну Хлібом. Впевнений, ми зараз розуміємо один одного значно краще, і це взаєморозуміння дозволить у рази збільшити обсяги торгівлі Корпорації з регіоном у новому експортному сезоні, який ми  розпочали з укладення контракту з Аль Гурейр Груп (ОАЕ). Ми маємо будувати відносини не як контрагенти, а як надійні партнери, і тільки такий підхід дасть гарний урожай у довгостроковій перспективі».

*Візит керівника Корпорації був підготовлений за підтримки української діаспори в ОАЕ та координувався Trident Consulting LTD, Dubai, UAE.