ДПЗКУ закуповує за форвардом кукурудзу врожаю 2014 р.

22.06.2014
ДПЗКУ закуповує за форвардом кукурудзу врожаю 2014 р.

ПАТ «ДПЗКУ» днями розпочала спотові закупівлі пшениці і ячменю урожаю 2014 року.  Також, паралельно зі спотовими закупівлями, до 1 вересня триває перший етап форвардної програми ДПЗКУ, в рамках якого корпорація наразі закуповує кукурудзу урожаю 2014 року. 

Як повідомили в департаменті закупівель та ЗЕД ПАТ «ДПЗКУ», станом на 20 червня 2014 року за результатами виконання форвардних закупівель корпорація отримала 205 заявок від сільгоспвиробників на реалізацію 764 тисяч тонн зернових культур. За форвардними контрактами закуплено 403,2 тисячі тонн зерна та перераховано аграріям авансових платежів в сумі 400 мільйонів гривень.

За словами заступника департаменту закупівель та ЗЕД ПАТ «ДПЗКУ» Михайла Срібного, перебіг цьогорічної форвардної програми здійснюється згідно плану, заявки від аграріїв активно та оперативно опрацьовуються, а грошові кошти на рахунки сільгоспвиробників надходять вчасно і в повному обсязі. 

Михайло Срібний наголосив також, що ДПЗКУ протягом нового маркетингового року максимально інтенсивно закуповуватиме саме кукурудзу, адже це обумовлено умовами контракту з Експортно-імпортним банком Китаю.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»