На Одеському КХП збільшено обсяги переробки

18.06.2014
На Одеському КХП збільшено обсяги переробки

Філія ПАТ «ДПЗКУ» «Одеський комбінат хлібопродуктів» нарощує обсяги переробки та укладає нові контракти з внутрішніми та зовнішніми контрагентами. Про це повідомив прес-службі корпорації директор філії Сергій Савенко.

«На початку 2014 календарного року для підвищення показників обороту зернового вантажу на Одеському зерновому терміналі були розділені процеси приймання-розвантаження збіжжя залізницею та автотранспортом, а переробні потужності виділено в окреме підприємство - Одеський комбінат хлібопродуктів, - розповів у коментарі директор вищезазначеного комбінату, - цей крок став надзвичайно ефективним для нашої структури. Ми в рази збільшили цифри переробки, сьогодні на наші переробні лінії везуть борошно не лише з Одещини, Херсонщини, а й з Донецької та Дніпропетровської областей. Клієнтами Одеського КХП на сьогодні є  великі підприємства, хлібзаводи і невеличкі міні-пекарні Одеси. Загалом ми переробляємо 260 тонн пшениці на добу».

На думку Сергія Савенка, з відокремленням Одеського комбінату хлібопродуктів із структури зернового терміналу воно набуває власного господарчого обличчя. «Окреме підприємство вимагає окремих виробничих видатків, фільтрації ринку, формування власної стратегії розвитку. Напрямок переробки тепер не один з пріоритетів великого комплексу, а єдиний пріоритет конкретного підприємства. Навіть попри те, що дозвіл на торгівлю ми отримали лише 1 червня поточного року, ми вже маємо напрацьовану базу контактів та плани із вдосконалення та модернізації нашої структури», - повідомив директор.

Директор повідомив, що протягом кілька тижнів на підприємстві  буде завершено ремонт залізничної колії, тож КХП почне приймати зерна залізницею.

За його словами, Одеський КХП планує найближчим  часом вийти на нові потужності переробки - до 330 тонн на добу.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"