На філіях ДПЗКУ тривають дні відкритих дверей

12.06.2014
На філіях ДПЗКУ тривають дні відкритих дверей

На елеваторах ПАТ "ДПЗКУ" продовжується процедура приймання матеріально-технічної бази. Протягом червня, за місяць до початку нового маркетингового року, на всіх елеваторах корпорації проходять дні відкритих дверей та процедура приймання матеріально-технічної бази елеваторів.

За участю керівників районних адміністрацій, поклажодавців, представників місцевих ЗМІ та менеджменту центрального апарату ДПЗКУ наразі триває інспектування – перевірка державних підприємств на їхню готовність приймати новий урожай. Під час вищезазначених заходів керівники елеваторів демонструють гостям філії оновлені потужності підприємства та технічну готовність приймати урожай 2014 року.

Як повідомлялося, минулого тижня дні відкритих дверей пройшли на елеваторах Кіровоградської, Донецької, Луганської, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

На поточному тижні заходи з приймання матеріально-технічної бази відбулися на підприємствах Харківського, Черкаського, Полтавського і Дніпропетровського регіонів.

«У нас на день відкритих дверей завітало близько тридцяти учасників, - розповів виконуючий обов’язки директора філії ПАТ «ДПЗКУ» «Великолепетиський елеватор» (Херсонська область) Дмитро Рабовський, - переважна більшість з них є давніми нашими  партнерами, також були присутні очільники райдержадміністрації та представники санітарних служб».

Дмитро Рабовський повідомив, що аграрії оглянули склади елеватора, підйомники та відремонтований млин. Він висловив впевненість, що в новому маркетинговому сезоні  більшість аграріїв залишатиметься клієнтами підприємства.

«Наше підприємство успішно пройшло процедуру здачі матеріально-технічної бази, - повідомив головний інженер Ізюмського комбінату хлібопродуктів (Харківська область) Олександр Молодовський, - ми провели ремонт сушарного обладнання, норій та здійснили  всі необхідні ремонтні роботи. Крім того, було проведено серйозне оновлення на комбікормовому заводі, зокрема, там встановлено склад ангарного типу, дизель-розвантажувач, відкидний міст та ваговий дозатор. Все це дозволить в рази збільшити обсяги розвантаження та скоротити час обслуговування».

Олександр Молодовський повідомив, що через нестабільну політичну ситуацію багато аграріїв – постійних контрагентів філії - не змогли бути присутніми на прийнятті матеріально-технічної бази. Втім, для виробників підприємство за два тижні планує повторити день відкритих дверей.

«Я задоволений рівнем підготовки підприємств ДПЗКУ до нового маркетингового року, - сказав голова виробничо-технічного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Гапон, - другий тиждень показав, що інфраструктура аграрного ринку готова приймати будь-які обсяги зерна. У поточному році, через складну політичну та економічну ситуацію бюджет капітальних інвестицій суттєво скорочено. Але, незважаючи на це, ми на наших підприємствах змонтували сім автомобільних ваг, вантажопідйомність яких складає 80 тонн, платформа - двадцять два метри, та підготували сім залізничних ваг. На всіх філіях корпорації виконано ремонт обладнання корпусів, відремонтовано двадцять один кілометр залізничних колій, виготовлено одинадцять авторозвантажувачів. Також було поставлено дві зерносушарки, які пропускатимуть 1000 тонн кукурудзи на добу».

О. Гапон заявив також, що має такі самі позитивні очікування щодо готовності решти підприємств корпорації, інспектування яких триватиме два наступних тижні.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»