Профспілка ДПЗКУ обрала нового керівника

11.06.2014
Профспілка ДПЗКУ обрала нового керівника

Сьогодні в ПАТ «ДПЗКУ» пройшла звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації. Захід відбувся за участю голови Київської міської організації профспілки працівників АПК Ольги Лопати, членів  профспілки центрального апарату корпорації та  делегатів від філій ДПЗКУ.

Центральним питанням порядку денного вищезгаданого заходу стало обрання нового очільника профспілки. В результаті одностайного голосування на посаду голови профспілкової організації обрано директора адміністративного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» Андрія Видая, який вже вдруге обирається на цю посаду.

«Я розпочинав створювати профспілку у структурі ДПЗКУ і для мене честь та ознака довіри знову бути обраним на посаду голови профспілки, я дуже вдячний за довіру, - сказав у своєму виступі Андрій Видай, -  я бачу перед собою нові завдання, ставлю нові цілі, яких планую досягти за вашої підтримки. Профспілкова організація в моєму розумінні може бути потужним засобом впливу та можливістю підтримки для персоналу, і я намагатимусь працювати саме у такому ключі».

На конференції також були розглянуті інші питання. Зокрема, обрано профспілковий комітет у складі семи осіб з різних структурних підрозділів корпорації та трьох членів ревізійної комісії первинної профспілкової організації.

Прес-служба «ПАТ ДПЗКУ»