На підприємствах ДПЗКУ проходять дні відкритих дверей

4.06.2014
На підприємствах  ДПЗКУ проходять дні відкритих дверей

На підприємствах ПАТ «ДПЗКУ» розпочато процедуру приймання матеріально-технічної бази до нового маркетингового сезону.

Протягом червня поточного року на всіх елеваторах держкорпорації за участю керівників районних адміністрацій, поклажодавців, представників місцевих ЗМІ та менеджменту центрального апарату ДПЗКУ проходитимуть дні відкритих  дверей. Під час заходів керівники елеваторів демонструють представникам центрального апарату корпорації, громадськості, контрагентам та очільникам районних адміністрацій оновлені потужності підприємства та технічну готовність філій приймати новий урожай. 

Цього тижня відбулося приймання матеріально-технічної бази на шістнадцяти елеваторах Кіровоградської, Донецької, Луганської, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

 «На день відкритих дверей на нашому підприємство зібралося близько двадцяти аграрних виробників та представники місцевої адміністрації, - розповіла директор філії ПАТ «ДПЗКУ» Хлібна база № 78 (Кіровоградська область) Олена Артьомова, - цього року ми закупили на підприємство нові автоваги, авторозвантажувач, відремонтували покрівлю пультової башти, а протягом наступних місяців плануємо докупити обладнання. Це покращить якість послуг, дозволить приймати великовантажні зерновози та значно збільшить обсяги заготівлі на елеваторі. Державні підприємства конкурують з приватними не лише в рамках цінової політики, до цього долучається репутація та особисті зв’язки з виробниками. Ми сподіваємось, що цього року співпраця всіх елеваторів Кіровоградщини з контрагентами буде такою ж плідною, як і торік».

«Всі елеватори - філії корпорації у Донецької області - готові розмістити урожай на 100%  своїх потужностей, - заявив директор Оленівського комбінату хлібопродуктів Юрій Поляков, - матеріально-технічна база нашого підприємства цілком готова до нового маркетингового сезону. Ми відновили та переобладнали 80-тонні автомобільні авто ваги та провели заміну верхнього майданчика пункту автоприймання, значно зміцнивши її.  Цього року до нас не приїхали аграрії на день відкритих дверей, оскільки на Донеччині триває антитерористична операція.  Я відповідально заявляю, що на наших підприємствах все працює на «відмінно», і так само позитивно налаштовані колективи інших підприємств ДПЗКУ. Що розташовані на Донбасі. Ми сподіваємося, що майбутній урожай в області не постраждає, оскільки на полях наразі знаходяться лише сходи, а не стигле зерно, а урожай, за всіма прогнозами, обіцяє бути добрим. Тож, ми впевнені, що складна політична ситуація не завадить Україні зібрати, вивезти та зберегти свої зернові».   

«На день відкритих дверей до нас завітало близько тридцяти контрагентів – наших давніх партнерів, - розповів директор філії ПАТ «ДПЗКУ» Солідарненський елеватор (Луганська область) Володимир Фоменко, - це аграрії дрібних, середніх та великих підприємств з нашого та трьох сусідніх районів. З місцевим господарством «Луганськмлин» ми вже уклали першу попередню угоду на закупівлю сімнадцяти тисяч тонн збіжжя. Сподіваємося, що решта партнерів також привезуть нам зерно. Втім, стабільність успіху елеватора залежатиме від того, наскільки інтенсивно ми будемо вкладати кошти у газифікацію сушарного господарства, гнучко регулювати ціни та ремонтувати дороги до елеватора. В зоні нестабільної політичної ситуації, яка сьогодні склалася в країні, аграрії рахують кожну копійку, тож, питання зручності та економії набуває особливої гостроти. Втім, урожай обіцяє бути добрим і ми сподіваємося на високі показники у новому маркетинговому році». 

«Приймання матеріально-технічної бази та огляд підприємства став доброю традицією, важливою для наших клієнтів, - розповів директор Врадієвського елеватора (Миколаївська область) Олег Єфімов, - цього року ми провели поточні ремонтні роботи, придбали нові автомобільні ваги та пофарбували силосну башту у жовто-блакитні кольори.  Контрагенти бачать, як ми ставимося до потужностей державного підприємства та розуміють, що державна власність та послуга держави - це надійність та повага. Протягом останніх років ми працюємо з тими, хто уклав форвардні контракти з ДПЗКУ, що, також є гарним показником нашої репутації».

Приймання матеріально-технічної бази пройшло також на Миколаївському елеваторі ДПЗКУ. Про це повідомив директор Михайло Бадюла.  Під час заходу перевірено стан силосних корпусів, виробничо-технічної лабораторії, вагового господарства та відповідним актом засвідчено готовність підприємства до нового маркетингового сезону.

«Перший тиждень приймання матеріально-технічної бази підприємств корпорації продемонстрував, що елеватори Сходу та Південного Сходу України, попри складну політичну ситуацію в регіоні, своєчасно підготовлені до приймання зерна нового урожаю, - сказав у коментарі директор виробничо-технічного департаменту корпорації Олекасандр Гапон, - проведені ремонти, філії укомплектовані кваліфікованими працівниками, виконані всі вимоги регламенту зернового складу, акредитовані лабораторії, отримані сертифікати відповідності. Незважаючи на вимушене скорочення витрат на модернізацію, більшість елеваторів отримали нове обладнання, а в наступному сезоні ми продовжимо процес модернізації виробничих та сервісних потужностей ДПЗКУ».

Прес-служба «ПАТ ДПЗКУ»