ДПЗКУ взяла участь у головній агропромисловій виставці країни

3.06.2014
ДПЗКУ взяла участь у головній агропромисловій виставці країни

Сьогодні у національному комплексі  «Експоцентр України» (м. Київ) відкрилася XXVI міжнародна агропромислова виставка «Агро-2014», учасником якої стала Державна продовольчо-зернова корпорація України.

Цей захід, організатором якого є Міністерство аграрної політики та продовольства, давно визнано найбільшою загальнодержавною подією в АПК за участю закордонних делегацій і вітчизняних представників аграрної, переробної та харчової галузей, сільгоспомашинобудування, сільськогосподарських навчальних закладів та науково-дослідницьких інститутів. Цього року в рамках заходу проходитимуть 10 спеціалізованих виставок, на яких свою продукцію представлятимуть компанії з 17 країн світу.

«Сільське господарство є стрижнем, який об’єднує різні куточки нашої держави, - сказав у вступному слові на відкритті виставки міністр агрополітики та продовольства Ігор Швайка, - я вдячний кожному з наших регіонів, які взяли участь у міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2014", та представляють тут свою продукцію. Нам з вами – людям, які працюють на землі - дійсно є чим поділитися і чим пишатися. Переконаний, що кожен з гостей та учасників протягом найближчих кількох днів знайде для себе тут щось корисне та цікаве».

Міністр зазначив, що на виставці зібрані найкращі зразки аграрного комплексу та запросив учасників «до плідної роботи, до приємного спілкування та до обміну позитивними емоціями».

«Я вшосте беру участь виставці АГРО, - розповів голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Петр Вовчук, -  це надзвичайно корисний захід для українських державних підприємств. Це – можливість для керівників та фахівців галузі ознайомитися з продукцією ринків всього спектру аграрного виробництва та сільгосптехніки, а також добра нагода зустрітися та обговорити майбутню співпрацю з партнерами та колегами».

Цього року на стенді ПАТ «ДПЗКУ» представлено чисельні зразки продукції переробних потужностей корпорації: екологічні комбікорми, які виробляють на філії ПАТ «ДПЗКУ» у місті Ізюм (Харківська область), пластівці Новоукраїнського комбінату хлібопродуктів (Кіровоградська область), які були визнані найкращими серед вітчизняної продукції цього сегменту ринку, борошно, що експортується до КНДР, Китаю та Палестини. Також всі бажаючі могли побачити презентацію елеваторних та переробних потужностей держкорпорації.   

Участь у цьогорічній виставці «Агро-2014» взяли чисельні представники бізнес-спільноти, виробники вітчизняної аграрної техніки, виробники обладнання для обслуговування тваринництва та універсальних комплектуючих, а також дилери британської, бельгійської, німецької, американської, італійської зернозбиральної техніки.

Оскільки виставка «АГРО- 2014» є одночасно  і науковим форумом, її програмою передбачено проведення цілої низки семінарів, круглих столів, наукових конференцій, брифінгів, презентацій тощо. В окремих нарадах та засіданнях комісій візьмуть участь представники центрального апарату ПАТ «ДПЗКУ».

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»