Менське хлібоприймальне підприємство оновило обладнання

1.06.2014
Менське хлібоприймальне підприємство оновило обладнання

Готуючись до нового маркетингового року філія ПАТ «ДПЗКУ» Менське хлібоприймальне підприємство (Чернігівська область) суттєво оновила обладнання. Про це повідомив прес-службі директор ї філії Іван Лашко.

«Підприємство закупило два нових транспортери та ковшово-шнековий навантажувач, - розповів керівник філії, - це надасть можливість більш повно використовувати зернові склади напільного зберігання та оптимізує процес навантажувально-розвантажувальних робіт».

Він зауважив також, що завдяки закупівлі таких пристроїв пересувної механізації ємність зберігання зерна у немеханізованих складах підвищується в декілька разів.

Іван Лашко розповів, що кожного року контрагенти користуються все більш сучасною технікою, орендують для перевезення зерновози європейського стандарту, тож, щоб відповідати новим тенденціям та сучасним вимогам, підприємствам держкорпорації необхідно проводити дообладнання. За словами директора, сьогодні завдяки новим закупівлям пересувної техніки та сучасному стрічковому транспортеру філія матиме змогу відвантажувати у немеханізований склад сорок тонн збіжжя лише за півгодини.

За словами директора, Менське хлібоприймальне підприємство вже законтрактувало для Чернігівського відділення міжнародної компанії «Сан Ін Бев» майже 3 тисячі тонн ячменю майбутнього урожаю. «Ми вже третій рік закриваємо потреби цього підприємства у матеріалах, до складу яких не входить солод - розповів керівник, -  Восени приймаємо від їхніх постачальників з Чернігівської, Кіровоградської, Полтавської, Київської областей зерно, а протягом року - відвантажуємо. Компанія «Сан Ін Бев» працювала з різними приватними елеваторами, але перевагу віддала саме нашій філії. У подальшому ми плануємо нарощувати обсяги».

 «Наше ставлення до державних потужностей – приклад того, що підприємства, якщо підтримувати їх в доброму технічному стані, можуть бути надійними партнерами західних компаній та успішно конкурувати із приватними структурами», - підсумував директор.

Прес-служба «ПАТ ДПЗКУ»