Миколаївський портовий елеватор відкриє власний музей

29.05.2014
Миколаївський портовий елеватор відкриє власний музей

На Миколаївському портовому елеваторі незабаром відкриється музей, на даний момент триває створення основної експозиції. Про це повідомив директор елеватору Михайло Бадюла. Він розповів прес-службі, що саме з елеваторного господарства у регіоні почалася історія міста: перший елеватор, один з трьох найкращих у Російській імперії, був відкритий 1893 року, після його руйнації 1933 року виник прототип нинішнього Миколаївського елеватора.  

Директор повідомив, що колектив багато років зберігав унікальні карти та креслення внутрішнього облаштування першого елеватору, і хотів би, щоб відвідувачі мали змогу побачити  портрети трьох героїв-керівників підприємства, один з яких був засновником елеватору, а інші жертовно та самовіддано розбудовували це підприємство після Великої вітчизняної війни.

Зокрема, на думку М. Бадюли, відвідувачам міста і гостям підприємства буде цікавою історія, як під час війни співробітники елеватора з ризиком для життя  знищили великі обсяги зерна для того, аби запобігти його відправки до Німеччини.

Прес-служба «ПАТ ДПЗКУ»