Майже 22 тисячі тонн комбікормів вироблено на філіях ПАТ «ДПЗКУ» з початку маркетингового року

22.01.2013
Майже 22 тисячі тонн комбікормів вироблено на філіях ПАТ «ДПЗКУ» з початку маркетингового року

На філіях Державної продовольчо-зернової корпорації України з початку 2012/2013 маркетингового року виробили 21,9 тисячі тонн комбікормів. І на сьогодні розробка нових рецептур та виробництво комбікормів залишається важливим напрямком роботи Корпорації. Про це ІА AgroNews повідомив Голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Цибульщак.

Не лише на сільгосппідприємствах, а й у селянських господарствах розуміють, що саме годівля худоби комбікормами покращеної рецептури є запорукою вищої продуктивності тварин, завдяки насиченому раціону. Тому розробка нових рецептур та виробництво комбікормів залишається важливим напрямком роботи ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», адже попит на високоякісні корми для сільськогосподарських тварин, птиці та риб постійно зростає.

Зокрема, на сьогодні виробництво комбікормів відбувається на таких філіях Корпорації, як «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» та «Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів». Так, наразі на цих підприємствах є технічна можливість виробляти і фасувати комбікорми практично для всіх видів і вікових груп тварин, птиці, риб.

Загалом з початку 2012/2013 маркетингового року на філіях ПАТ «ДПЗКУ» вже виробили  21,9 тисячі тонн комбікормів. Однак філії Державної продовольчо-зернової корпорації спроможні виробляти 160 тисяч тонн комбікормів на рік. Тому Корпорація поступово нарощує обсяги виробництва цього продукту.