На Володимиро-Волинському КХП створено два євромайданчики та запроваджено фасування збіжжя за технологією «big bags»

22.05.2014
На Володимиро-Волинському КХП  створено два євромайданчики та запроваджено фасування збіжжя за технологією «big bags»

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Володимиро-Волинський КХП (Волинська область)  облаштовано два євромайданчики для навантаження та розвантаження зерна, також запроваджено фасування зерна у поліпропіленові контейнери за технологією «big bags» (у міжнародній термінології назва перекладається як «великий мішок»). Про це повідомив директор елеватора Володимир Тишкун.

За його словами, євромайданчиками та фасуванням «big bags» активно користуються  клієнти елеватора, які експортують збіжжя до країн ЄС.

«Наше підприємство перебуває у безпосередній близькості до західних кордонів України, це надає переваги для тих контрагентів, які постачають збіжжя до країн Західної Європи, - розповів в коментарі Володимир Тишкун, - та стимулює філію відповідати вимогам клієнтів. Виробники–експортери повинні звітувати, в яких умовах відвантажувалося та завантажувалося збіжжя, тож, ми переобладнали два майдначики підприємства саме для них».

Директор повідомив також, що на Володимиро-Волинський КХП запроваджено технологію фасування зерна у поліпропіленові мішки. «Це порівняно нова в Україні, але популярна серед експортерів послуга, бо західні партнери наших контрагентів останнім часом віддають перевагу постачанню зернових саме в таких контейнерах. Пропіленові  контейнери виробляють у Луцьку, їхня місткість становить від 700 до 1100 кілограмів збіжжя. Ми ж застосувавши інженерні рішення, зробили доволі зручний автонавантажувач для зерна, розфасованого у такий спосіб. Ми використали старий навантажувач Львівського автомобільного заводу та технічно дообладнали його. Тож, у комплексі з наявним елеваторним  обладнанням ми завантажуємо автомобілі поліпропіленовими контейнерами, які активно використовуються експортерами».

Директор повідомив, що наразі елеватор спроможний завантажити до 100 тонн  збіжжя у «big bags» на добу. Сам тип фасування стає дедалі популярнішим через те, що контейнери є повністю герметичними, Їхнє використання надає можливість максимально завантажити транспортний засіб, мінімізувати втрату продукції та відповідає всім міжнародним нормам перевезення.

Прес-служба «ПАТ ДПЗКУ»