На двох елеваторах ДПЗКУ встановлять італійські сушарки

19.05.2014
На двох елеваторах ДПЗКУ встановлять італійські сушарки

На початку нового маркетингового сезону, який почнеться з 1 липня 2014 р., на двох філіях ДПЗКУ - «Гребінківський елеватор» (Полтавська область) та Кролевецький КХП  (Сумська область) - встановлять  нові сушарки виробництва італійські компанії «Bonfanti», що придбані в рамках модернізації та реконструкції сервісних потужностей підприємств корпорації.

«Ми вже провели всі проектно-ремонті роботи та до початку нового маркетингового  сезону очікуємо на встановлення сушарки, - прокоментував новину директор Кролевецького КХП Ілля Давиденко, - завдяки потужності нового обладнання, яке складає 500 тонн на добу, ми матимемо змогу уп’ятеро збільшити обсяги заготівлі зерна на філії.  Крім того, сушарка значно розвантажить підприємство від черг автомобільного транспорту зі збіжжям та дозволить державному елеватору витримувати конкуренцію з приватними структурами».

Виконуючий обов’язки директора Гребінківського елеватора Олександр Бабенко  повідомив, що на очолюваному ним підприємстві  наразі тривають підготовчі роботи, а питання про закупівлю аналогічної сушарки виробництва компанії «Bonfanti» (потужністю 1000 тонн зернових а добу) вже вирішене.

«Ми сподіваємося, що завершимо роботи у найближчі тижні, - повідомив керівник  підприємства, - за попередніми підрахунками, встановлення нової сушарки дозволить суттєво заощаджувати електроенергію, покращить якість послуг елеватора, прискорить розвантаження (цьому сприятиме також закупівля нових автоваг) та підніме показники заготівлі, що, в цілому, підвищить рівень рентабельності Гребінківського елеватора».

 Завдяки новому обладнанню, протягом нового маркетингового сезону філія  зберігатиме на 20 тисяч тонн кукурудзи більше. Крім того, робота сушарки дозволить складати більш оптимістичні плани зберігання і для ранніх зернових культур: пшениці, ячменю, жита.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»