На Кальчицькому елеваторі ДПЗКУ завершують відновлення залізниці та закуплено залізничні ваги

15.05.2014
На Кальчицькому елеваторі ДПЗКУ завершують відновлення залізниці та закуплено залізничні ваги

На філії ПАТ "ДПЗКУ" Кальчицький елеватор (Донецька обл.) відновлюють внутрішню гілку залізниці, завершуючи, таким чином, реконструкцію власної залізничної розв’язки. Про це повідомив прес-службі корпорації директор елеватору Олександр Буковський.

"Залізнична колія  підприємства не використовувалась з 2010 року, - розповів директор, -  на початку поточного календарного  року ми реконструювали ту ділянку, яка з’єднує  підприємство зі станцією "Кальчик", а до початку нового маркетингового року завершимо роботи з облаштування  залізниці, які наразі тривають на території елеватора".

Наявність розв’язки, так само, як і наявність власного локомотиву, на думку директора, в декілька разів збільшить швидкість відвантаження зерна.

Планом капітальних інвестицій для Кальчицького елеватора також передбачено закупівля і монтаж залізничних ваг та закупівля ще одного сепаратора, що завершить перший етап модернізації підприємства.

Як повідомлялося раніше, ПАТ "ДПЗКУ" протягом 2014 року здійснюватиме масштабні заходи з оновлення та реконструкції власних виробничих і сервісних потужностей. Згідно з планом капітальних інвестицій на 2014 рік, протягом його першого етапу корпорація планує спрямувати  майже 63 мільйони гривень на ремонт і реконструкцію підприємств ДПЗКУ, придбання обладнання і технологічну модернізацію.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"