На підприємствах ДПЗКУ триває підготовка до нового маркетингового року

12.05.2014
На підприємствах ДПЗКУ триває підготовка до нового маркетингового року

На елеваторах ПАТ «ДПЗКУ» активно продовжується підготовка матеріально-технічної бази до нового маркетингового сезону.

Про це повідомив директор виробничо-технічного департаменту корпорації Олександр Гапон.

«В цілому, ми виконуємо план з модернізації виробничих та сервісних потужностей корпорації, перший етап якої буде завершено до початку 2014/2015 маркетингового року. На цей час проведено будівельні роботи для встановлення нових авторозвантажувачів на десяти підприємствах, - деталізував О. Гапон, - завершено підготовчий цикл робіт для монтажу автоваг на одинадцяти наших елеваторах».

Директор департаменту додав, що ще на шести підприємствах будуть встановлені залізничні ваги.

Олександр Гапон також зауважив: вищеназване обладнання вироблено в Україні, суттєво збільшує потужності філій та позитивно впливає на швидкість розвантаження, тому показники підприємств, на які протягом найближчих тижнів його встановлять, повинні істотно збільшитися у 2014/2015 маркетинговому році.

«Втім, план закупівлі імпортного сушарного обладнання, яке також є основним для елеваторів, нам довелося розбити на два етапи, - розповів  О. Гапон, - через коливання валютного курсу ми найближчим часом закупимо дві сушарки, а решту придбаємо у лізинг протягом наступних місяців».

Олександр Гапон зауважив також, що одинадцять підприємств ДПЗКУ вже отримали нові сепаратори, чотири елеватори – пневмотранспортери, ще чотири – ковшово-шнекові навантажувачі.

Директор виробничо-технічного департаменту ДПЗКУ переконаний в тому, що для  керівників вищезгаданих філій ДПЗКУ, для контрагентів і для українських аграріїв однаково важливо бачити, що держава інвестує кошти у підприємства держсектору та серйозно готується до приймання нового урожаю.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»