До Ізраїля ДПЗКУ постачатиме комбікорми, а до Палестини – вітамінізоване борошно

7.05.2014
До Ізраїля ДПЗКУ постачатиме комбікорми, а до Палестини – вітамінізоване борошно

Переробні підприємства ПАТ «ДПЗКУ» збільшують обсяг переробки зернових, вдосконалюють рецепептуру комбікормів та пластівців та розширюють перелік країн, куди постачатиметься згадана переробна продукція.

Про це повідомив директор профільного департаменту корпорації  Сергій Сакіркін.

«Якість комбікормової продукції, запорука того, що такий складний сектор аграрної галузі, як тваринництво, буде ефективним.  І наші заводи працюють над тим, щоб українська комбікормова продукція була затребувана у аграріїв, мала попит та переваги перед імпортом, - розповів Сергій Сакіркін, -  на нашому переробному комбінаті в Ізюмі ми запроваджуємо новій рецептури кормів. Продукція постачається на внутрішній ринок, а також виходить на новий для нас ринок, до Ізраїлю».

Сергій Сакіркін повідомив також, що ДПЗКУ експортувало борошно до КНДР, Китаю, а нещодавно відкрито новий напрямок експорту – Палестина, яка закуповує новий тип борошна –вітамінізоване.

Директор департаменту переробки також розповів, що філія «Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів» реєструє нову торгову марку пластівців. Відомо, що пластівці цього заводу здобули багато державних та міжнародних нагород та були визнані найкращими в країні. Під цією торговою маркою вироблятиметься вся продукція філії, в  асортименті якої більше, як двадцять найменувань круп’яної  продукції.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»