На Миколаївському портовому елеваторі розпочнеться реконструкція

4.05.2014
На Миколаївському портовому елеваторі  розпочнеться реконструкція

Запланована на філії ПАТ «ДПЗКУ» Миколаївський портовий елеватор реконструкція розпочнеться у найближчі дні, після її завершення пропускні потужності підприємства збільшаться на півмільйона тонн.  Про це повідомив прес-службі держкорпорації директор елеватора Михайло Бадюла.

«Ми планували розпочати робочий процес трохи раніше, тим більше, що проект реконструкції вже був повністю готовий, нове обладнання частково проплачене, і навіть слюсарна майстерня та зварювальний  пост готові до робот, але процедурні моменти внесли свої корективи, - поділився Михайло Бадюла, - початок будівництва неможливий без повного пакету документів, які засвідчують  право підприємства на користування землею, тож,  кілька днів тому відбулося засіданні міськради, де всі питання були вирішені».

За словами директора, після отримання висновків проектної експертизи щодо  містобудівних  умов  та обмежень,  на підприємстві  починається будівництво нової  лінії автоприймання зерна в складі нового автопідйомника, автовагів, двох норій та двох транспортерів.

«Якщо раніше потужність Миколаївського портового елеватора становила мільйон тонн зернових, то після будівництва нової лінії цей показник буде збільшено і він складатиме  півтора мільйони тонн», - стверджує директор.

У найближчих планах також - встановлення на елеваторі нового аспераційного обладнання, також наразі триває ремонт фасадних конструкцій. «Ми відремонтували фасади робочих веж та хочемо змінити колір фасадних конструкцій на більш світлий», - повідомив Михайло Бадюла.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ