ДПЗКУ прийняла заявок по форварду на півмільйона тонн зернових

24.04.2014
ДПЗКУ прийняла заявок по форварду на півмільйона тонн зернових

ПАТ «ДПЗКУ», в рамках форвардної кампанії із закупівлі зернових урожаю 2014 р., прийняла понад 150 заявок від аграріїв на 558 тисяч тонн зерна.

 «Закупівля зерна майбутнього урожаю проходить досить активно. Авансовий платіж наразі складає 1000 гривень за тонну збіжжя, це помітна підтримка для дрібного або середнього аграрія. Крім того, присутність корпорації на ринку закупівель вбереже ринок від коливання цін, а українського сільгоспвиробника - від різкого зниження ціни на його продукцію», - повідомив прес-службі голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Петро Вовчук.

Також він зробив акцент на тому, що старт форвардної програми ДПЗКУ аграрні виробники сприйняли з великим інтересом.

«В умовах практично відсутнього кредитування комерційними банками ми робимо безпрецедентні кроки щодо підтримки представників вітчизняного аграрного сектору в особливо важливий період маркетингового року, коли триває посівна кампанія», - заявив Петро Вовчук.

За словами П.Вовчука, традиційно лідерами із заготівлі зернових для корпорації були  Харківська, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська та Вінницька області, але ДПЗКУ ставить амбітну мету зібрати максимум навіть в областях, які не вважаються зерновими. Планом контрактації на 2014/2015 маркетинговий рів передбачена закупівля зернових культур (пшениці, кукурудзи та ячменю) в обсязі до 1 мільйона тонн.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»