Уманський елеватор розпочне новий маркетинговий сезон з новими обладнанням та інноваційними пальниками

21.04.2014
Уманський елеватор розпочне новий маркетинговий сезон з новими обладнанням та інноваційними пальниками

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Уманський елеватор  встановлюють нове обладнання, передбачене планом капітальних інвестицій на 1-е півріччя 2014 року  з оновлення та реконструкції власних виробничих і сервісних потужностей. Про це повідомив директор елеватора Іван Зрайло.

Так, на підприємстві вже встановлено новий пневморозвантажувач потужністю  25 тонн на годину, що дозволить значно збільшити обсяги перевантаження збіжжя на підприємстві.  

Також модернізовано  систему термометрії силосних корпусів елеватора.  Завдяки новому обладнанню оператор має змогу в режимі он-лайн спостерігати та контролювати температурний режим.

«Окрім модернізації ми послідовно намагаємося впроваджувати енергозберігаючі технології, - розповів директор, - зокрема,  на елеваторі ми почали заміну традиційного освітлювального обладнання на світлодіодне. На даному етапі триває монтаж нових енергозберігаючих пальників для сушарного обладнання ДСП-32».   

Директор повідомив, що він протягом тривалого часу вивчав ці інноваційні енергозберігаючі пальники виробництва Фастівського заводу, зумів довести їхню економічну доцільність, провів тривалі переговори з проектантами, які приїжджали на підприємство. За словами Івана Зрайла, нові пальники дозволять підприємству зекономити понад 500 тисяч гривень на рік природнього газу, який використовується при сушінні зерна. Тим більше, це стає актуальним після  подорожчання ціни на газ.

До початку 2014/2015 маркетинговому сезону на підприємстві очікується встановлення нових автоваг, нового авторозвантажувача та початок ремонту покрівлі Уманського елеватора.

Все нове обладнання закуповувалося у вітчизняного виробника.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»