Відбулась перша робоча нарада оновленого складу ГТЕФ ПАТ «ДПЗКУ»

16.04.2014
Відбулась перша робоча нарада оновленого складу ГТЕФ ПАТ «ДПЗКУ»

Сьогодні відбулася перша робоча нарада за участю голови правління ДПЗКУ, новопризначених очільників Головної торгово-експортної філії, керівників структурних підрозділів та 14 регіональних представництв ГТЕФ, які розташовані на  території України.

«Державна продовольчо-зернова корпорація розпочинає закупівлю зерна майбутнього  врожаю у надскладних умовах, під час зовнішньополітичної загрози, політичної і фінансової  нестабільності в Україні. Втім, ми не відмовляємося від такого потужного механізму підтримки аграрного виробника, як форвард, - наголосив у своєму виступі в.о. директора Головної торгово-експортної філії ПАТ «ДПЗКУ» Василь Цегельник, - аграрний сектор не повинен відчути сьогоднішніх негативних обставин, бо стабільність діяльності сільгоспвиробників є запорукою продовольчої безпеки держави».

Василь Цегельник також повідомив: під час форвардної кампанії ДПЗКУ, що триватиме до кінця поточного року, корпорація має закупити зернові культури: кукурудзу, пшеницю та ячмінь. Протягом перших тижнів з моменту початку  програми фахівцями ДПЗКУ отримано заявок на реалізацію за форвардом 200 тисяч тонн зернових.

Під час наради директорам регіональних департаментів ГТЕФ ПАТ «ДПЗКУ» були представлені нові керівники структурних підрозділів головної торгово-експортної філії та презентовано напрямки їхньої діяльності. Було наголошено, що успішна реалізація такої потужної зовнішньоекономічної програми можлива, у тому числі, за умов тісної та активної взаємодії закупівельної команди та елеваторних підприємств корпорації. 

Завершуючи засідання, голова правління держкорпорації Петро Вовчук  підтвердив виконання міжнародного контракту з китайською корпорацією CCEC, з якою, по його словах, тривають і нараз поглиблюються  ділові відносини.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»