У ДПЗКУ відбулося засідання Економічної Ради

15.04.2014
У ДПЗКУ відбулося засідання Економічної Ради

У ПАТ «ДПЗКУ»  днями завершилося чотириденне засідання Економічної Ради, яке відбулося вперше і було присвячено звіту та розгляду питання підготовки матеріально-технічної бази елеваторів держкорпорації  до нового маркетингового сезону.

Про це повідомив директор виробничо-технічного департаменту ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Гапон.

«На засідання ради приїхали всі директори наших елеваторів, - повідомив О. Гапон, - ми прослухали їхні звіти щодо підготовки підприємств, разом розглянули та  відкоригували план оновлення  матеріально-технічної бази, по більшості позицій підтвердили заплановану раніше закупівлю нового обладнання для підприємств ДПЗКУ».

Олександр Гапон вважає, що регулярне представлення звітів, спільне обговорення планів та проблем дозволить швидко реагувати на проблеми регіонального керівництва та бути в курсі будь-яких нюансів в роботі всіх підприємств корпорації.

Директор департаменту також повідомив, що в червні  розпочинається перевірка підготовки матеріально-технічної бази елеваторів корпорації.

Довідка: Економічна Рада ПАТ «ДПЗКУ» була створена 4 квітня поточного року.  Основним завданням новоствореного органу є контроль за роботою всіх філій держкорпорації та підвищення ефективності її діяльності. До складу економічної ради ДПЗКУ увійшли діючі директори виробничо-технічного, юридичного, а також департаментів переробки та капітального будівництва, які добре відомі на філіях ПАТ «ДПЗКУ» та в регіонах.

Прес-служба «ПАТ ДПЗКУ»