Протягом останнього тижня ДПЗКУ отримала заявки по форварду на 200 тисяч тонн зернових

14.04.2014
Протягом останнього тижня ДПЗКУ отримала заявки по форварду на 200 тисяч тонн зернових

Державна продовольчо-зернова корпорація України протягом поточного року реалізує масштабну програму форвардних закупівель зерна у вітчизняних сільгоспвиробників, що  стартувала на початку квітня. Вона передбачає закупівлю на умовах форварду кукурудзи, пшениці та ячменю врожаю 2014 р., метою програми є авансове забезпечення аграріїв доступними фінансовими ресурсами на вирощування врожаю та організація збуту зернових культур за конкурентоспроможними ринковими цінами.

Наразі триває перший етап форвардних закупівель: приймання корпорацією заявок від сільгоспвиробників, формування пакетів необхідних документів та підготовка до укладання контрактів. Протягом десяти днів з моменту подачі документів до центрального офісу держкорпораці та підписання контракту, аграрії почнуть отримувати на свої рахунки авансові платежі.

Станом на 15 квітня 2014 р. сільгоспвиробниками подано заявок на реалізацію 200 тисяч тонн зерна, в процесі попередньої підготовки знаходяться заявки на 160 тис. тонн збіжжя зі всіх куточків  України.

Перший етап форвардної програми ДПЗКУ триватиме з квітня по червень 2014 року.


До уваги!

Для аграріїв відкрито «гарячу лінію», за якою можна отримати відповіді та професійні консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів, і отримання коштів.

«Гаряча лінія» відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ»:

(044) 206-14-19

forward@pzcu.gov.ua


Зразки документів для участі у форвардній програмі:

1. Зразок Заявки на укладення договору поставки зерна майбутнього врожаю (форвардного контракту) (Завантажити)

2. Перелік документів для укладення Договору поставки зерна майбутнього врожаю та пов’язаних з ним договорів (Завантажити)

3. Алгоритм реалізації програми форвардних закупівель (інструкція) (Завантажити)

4. Зразок Договору поставки зерна кукурудзи майбутнього врожаю (Завантажити)

5. Зразок Договору поставки зерна пшениці майбутнього врожаю (Завантажити)

6. Зразок Договору поставки зерна ячменю майбутнього врожаю (Завантажити)