На Кіровоградському КХП придбано новий пневморозвантажувач

10.04.2014
На Кіровоградському КХП придбано новий пневморозвантажувач

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Кіровоградський комбінат хлібопродуктів № 1, у рамках заходів з оновлення та реконструкції власних виробничих і сервісних потужностей, передбачених планом капітальних інвестицій на 1-е півріччя 2014 року, закуплено новий пневмотранспортний засіб. Його  планують використовувати для перевантаження зернових із залізничних вагонів на автомобільний транспорт.

«Закупівля пневморозвантажувача дозволить суттєво оптимізувати переміщення зерна на підприємстві, - сказав у коментарі прес-службі директор елеватора Костянтин Шаповалов, - також завдяки новому обладнанню людську працю можна більш продуктивно використовувати на інших складових підприємства».

Цей прилад, який служитиме для перевантаження зернових культур із залізничних вагонів на автомобільний транспорт та зі складу на автотранспорт, може розвантажувати 25 тонн пшениці на годину, не пошкоджуючи її. Тож, він  суттєво покращить пропускну здатність підприємства, переконаний К. Шаповалов.

Протягом поточного тижня на Кіровоградському КХП також  почнеться монтаж автомобільних вагів на 80 тонн, які було придбано за вищезгаданою програмою. «Без покращення вагового господарства елеватор не може бути сучасним та конкурентним. Встановлення нових автовагів оптимізує інфраструктуру елеваторного господарства, тепер воно зможе приймати машини із будь-яким вантажем та гарантувати абсолютну точність показників», - прокоментував К. Шаповалов.

Крім того, до початку нового маркетингового сезону на підприємстві заплановано замінити норію, продуктивність якої збільшиться зі 100  до 175 тонн на годину.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»