Новостворена економічна рада ДПЗКУ розпочала роботу

3.04.2014
Новостворена економічна рада ДПЗКУ розпочала роботу

Рішенням голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Петра Вовчука створено економічну раду корпорації та окремим положенням визначено її завдання, функції, права та склад. 

Економічна рада - дорадчий орган товариства, який формуватиме економічну політику підприємств корпорації, має розробляти та розглядати заходи щодо ключових питань фінансово-економічного та виробничого розвитку філій. Так, рада наділена правом оцінки фінансового, економічного та виробничого стану підприємства, вона може оцінювати доцільність проектів та інвестиційних планів філій, перевіряти дотримання філіями економічної обґрунтованості ціноутворення на зерно. Формою роботи економічної ради є засідання, які збираються за необхідності, але не частіше, ніж раз на місяць.

Основним завданням новоствореного органу є контроль за роботою всіх філій держкорпорації та підвищення ефективності її діяльності. До складу економічної ради ДПЗКУ увійшли діючі директори виробничо-технічного, юридичного, а також департаментів переробки та капітального будівництва, які добре відомі на філіях ПАТ «ДПЗКУ» та в регіонах. Тож, аналізувати звітність, здійснювати контроль за розрахунками, вносити пропозиції  щодо інвестиційної політики, розглядати питання матеріально-технічного забезпечення, вивчати  фінансово-економічні показники роботи будуть, у тому числі, люди, які протягом тривалого часу працюють у корпорації та добре знають специфіку її діяльності.

Перше засідання економічної ради має відбутися вже наступного тижня.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»