ПАТ «ДПЗКУ» розпочала форвардні закупівлі зернових урожаю 2014 р.

31.03.2014
ПАТ «ДПЗКУ» розпочала форвардні закупівлі зернових урожаю 2014 р.

З 01.04.2014 р. ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму форвардних закупівель зернових культур (кукурудзи, пшениці, ячменю) урожаю 2014 р.

Безпосереднє виконання всіх етапів форвардних закупівель держкорпорація здійснюватиме через свої філії, структурні підрозділи, які охоплюють всі  області України, окрім Закарпатської області, АР Крим та Севастополя. Закупівля триватиме з квітня  по червень поточного року.

Реалізація форвардної програми буде проводитися в два етапи, перший з яких триватиме з квітня по червень 2014 року, а другий - з липня по листопад цього року. Протягом першого етапу сільгоспвиробники мають подати заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ». Після підписання форвардного контракту на поточний рахунок сільгоспвиробника буде здійснюватися попередня оплата, сума якої складе 1000 грн. (з ПДВ) від вартості тонни  зерна, з якої утримується страховий платіж за договором комплексного страхування.

Другий етап форвардної програми передбачає виконання зобов'язань за форвардними контрактами від сільгоспвиробника  і фактичне постачання вказаних видів та обсягів зернових культур на філії держкорпорації або сертифіковані елеватори, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.


В рамках інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань укладання форвардних контрактів у центральному офісі ПАТ "ДПЗКУ" працює спеціальна "гаряча лінія":

(044) 206-14-19

(з 10:00 до 17.00 по буднях)

forward@pzcu.gov.ua