Головне правило на Ізюмському комбінаті хлібопродуктів - виробництво екологічних кормів

28.12.2012
Головне правило на Ізюмському комбінаті хлібопродуктів - виробництво екологічних кормів

Корми для сільськогосподарських тварин, птиці та риби вже 25 років поспіль виробляють на філії ПАТ «ДПЗКУ» «Ізюмський комбінат хлібопродуктів». Підприємство відоме в Україні і за її межами високою якістю своєї продукції, чесними стосунками з партнерами, стабільністю в роботі.

На Ізюмському комбінаті є технічна можливість виробляти і фасувати комбікорми практично для всіх видів і вікових груп тварин, птиці, риб. Тут аграрії можуть придбати корми для худоби, вироблені за останнім словом техніки. Керівництво підприємства постійно приділяє увагу модернізації потужностей, щоб комбікорми відповідали вимогам найвибагливіших покупців. Проте найголовніше - тут можна купити екологічні корми. На підприємстві їх виробляють виключно з перевіреної продукції та за власної рецептури, щоб не зашкодити здоров’ю тварин, а в подальшому – і людини.

«Ми взяли собі за правило виробляти тільки екологічні комбікорми, які безпечні для здоров’я тварин, яких ми потім споживаємо. Це є головним показником якості продукції. Вся сировина і вся виготовлена продукція проходить жорсткий контроль на безпечність» - підкреслює директор Ізюмського КХП Вісхан Ісламов, який все своє трудове життя працює на підприємстві з початку його заснування, пройшовши тут «школу» виробничника та управлінця. Символічно, що він навіть народився в той день, коли Ізюмський комбікормовий завод розпочав свою роботу.

Щорічно на заводі виробляють понад 40 тисяч тонн комбікормів. Цього вистачає, щоб забезпечити потреби аграріїв, які утримують худобу в Харківській, Донецькій, Луганській областях, а також поступово завойовувати ринки інших регіонів. Покупцями ж комбікормів, які виробляють на філії Державної продовольчо-зернової корпорації, все частіше стають селяни. Відгодівля тварин якісними комбікормами, а не харчовими відходами, сприяє підвищенню продуктивності худоби. А це, в свою чергу, дозволить і надалі нарощувати поголів’я.