На Тернопільському елеваторі ДПЗКУ відновлено переробні лінії та продовжується ремонт

20.03.2014
На Тернопільському елеваторі ДПЗКУ відновлено переробні лінії та продовжується ремонт

На Тернопільському елеваторі ДПЗКУ протягом зими було відновлено роботу лінії грануляції висівок та лінії дрібного фасування борошна. Про це повідомив директор підприємства В’ячеслав Гроза.

«На державних елеваторах немає сезонного звільнення робітників. Тому в зимове міжсезоння, коли обсяги робіт зменшуються, є можливість силами діючого персоналу  працювати над підтриманням і розширенням виробничих потужностей підприємства, - повідомив керівник філії, - зокрема, у нас кілька років не працювали лінії з грануляції висівок та лінії дрібного фасування борошна. Ми коштом підприємства придбали парогенератор та власними силами відремонтували вищезгадану виробничу лінію. Вона вже пройшла тестові  випробування та готова до роботи. В цілому лінія здатна переробляти вісім тонн висівок за годину».

Директор елеватора також розповів, що взимку силами співробітників цієї філії ДПЗКУ  відновлено роботу лінії дрібного фасування борошна, яка дасть можливість фасувати його у паперові пакет від одного до двох кілограмів. На даний час вивчаються можливості просування на ринок власної продукції.

В‘ячеслав Гроза також повідомив, що із випередженням графіку проходять  роботи із підготовки матеріально-технічної бази до нового сезону. Зокрема, проведено ремонт транспортера підсилосного приміщення, силосного корпусу, чотирьох норій, складів.  На елеваторі встановлено зерноочисне обладнання. У планах: модернізація існуючих сушарних потужностей підприємства та реконструкція авторозвантажувачів. Після втілення цих новацій, підприємство суттєво збільшить пропускну спроможність з приймання зерна в момент заготівлі.

Прес-служба  ПАТ «ДПЗКУ»