Аграрії сьогодні зберігають на філіях Державної продовольчо-зернової корпорації 1,7 мільйонів тонн зернових

26.12.2012
Аграрії сьогодні зберігають на філіях Державної продовольчо-зернової корпорації 1,7 мільйонів тонн зернових

З початку маркетингового року вітчизняні сільгоспвиробники заклали на зберігання на філії Державної продовольчо-зернової корпорації 1,7 мільйонів тонн зерна нового врожаю. Однак, для збільшення можливостей зберігання збіжжя на підприємствах Корпорації ведеться реконструкція. Про це повідомив Голова правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Олександр Цибульщак.

«Загалом з початку нового 2012/2013 маркетингового року  на заготівельні філії Державної продовольчо-зернової корпорації надійшло понад 1,7 мільйона тонн зерна нового урожаю. З них  -  634,5 тисяч тонн пшениці, 52,7 тисяч тонн жита, 127,5 тисяч тонн ячменю, 208,8 тисяч тонн соняшника та 559,9 тисяч тонн кукурудзи. Також сьогодні на філіях зберігається просо, овес, гречка, горох, соя, ріпак», - зазначив Олександр Цибульщак.

Голова правління також відзначив, що для  збільшення можливостей по прийняттю та зберіганню збіжжя, на підприємствах Корпорації ведуться проектні роботи з реконструкції потужностей.

«Роботи з реконструкції підприємств, які входять до Державної продовольчо-зернової корпорації, ведуться за трьома напрямками. Перший – заміна сушильного обладнання, другий − оновлення вагового господарства, третій – технічне переоснащення лабораторій підприємств», - нагадав Олександр Цибульщак.

Він також додав, що після такої  модернізації та оновлення потужностей Корпорація зможе ще більше завантажувати власні підприємства та краще обслуговувати українських сільгоспвиробників.