Колективу ПАТ «ДПЗКУ» представили нового голову правління

13.03.2014
Колективу ПАТ «ДПЗКУ» представили нового голову правління

Сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка представив колективу ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України» нового голову правління - Петра Вовчука. На зустрічі були присутні члени правління, керівники департаментів  та директори філій держкорпорації.

У своєму вступному слові Ігор Швайка привітав колектив держкорпорації і коротко окреслив основні пріоритети в діяльності головного аграрного відомства. Він повідомив, що міністерство розглядає ПАТ «ДПЗКУ» як потужний інструмент участі держави у розвитку зернового ринку та відводить йому роль локомотиву в просуванні вітчизняної сільськогосподарської продукції на зовнішні ринки. Він зазначив, що діяльність держкорпорації перебуватиме у фокусі його постійної особистої уваги, здійснюватиметься регулярний моніторинг, аналіз і звітність про стан справ. 

Ігор Швайка  повідомив, що в корпорації проводитиметься аудиторська перевірка, що є нормальною практикою при зміні керівництва на рівні міністерства і правління ПАТ «ДПЗКУ». За його словами основні напрями і результати діяльності корпорації мають бути  зрозумілими, прозорими і не викликати негативних запитань з боку суспільства, учасників ринку та професійного середовища. Ігор Швайка підкреслив, що міністерство зацікавлене у підтримці корпорації, у її ефективній присутності як стратегічного державного гравця на аграрному ринку.

«Я розумію, що проти корпорації зараз ведеться інформаційна атака дозволеними та недозволеними методами, але я є вашим партнером, - наголосив міністр, - І я буду відстоювати вас і в стінах Кабміну, і в стінах парламенту. Впевнений, що ми у всьому розберемось, чітко і ясно розвіємо усі сумніви, дамо суспільству усі необхідні відповіді на суперечливі моменти і запитання. Саме таким чином слід формувати з ДПЗКУ сучасну, динамічну, мобільну компанію».

Ігор Швайка повідомив, що мав зустріч із китайським послом, на якій запевнив його, що корпорація залишається надійним партнером Китаю, засвідчив готовність неухильно виконувати українсько-китайські контракти. Він також повідомив, що протягом наступного тижня чекатиме від нового голови правління пропозиції та висновків щодо вдосконалення подальшої роботи ДПЗКУ.

Новий голова правління Петро Вовчук у своєму виступі підтвердив, що  у діяльності держкорпорації пріоритетними залишаються трейдинговий напрям, складська діяльність,  підтримка вітчизняного сільгоспвиробника. «Зараз стоїть питання щоб у найшвидший термін активізувати закупівельну роботу і запустити форвардну програму, або шляхом стимулювання тарифною політикою  підтримати  дрібне та середнє аграрне виробництво, - сказав П. Вовчук, - Наше завдання підтримати сільгоспвиробників у проведенні комплексу весняно-польових робіт та якісно спрацювати на прийомці врожаю з нового маркетингового сезону».

Петро Вовчук повідомив, що в галузі він людина не нова, не з чужих слів знає роботу держкорпорації, встиг ознайомитися із ключовими фінансово-економічними показниками, але найближчими днями спільно з фахівцями робитиме більш глибокий аналіз ситуації. Він повідомив, що невдовзі, для прийняття найбільш важливих і перспективних рішень, в ДПЗКУ буде створена економічна рада і більш активно впроваджуватиметься система тендерних закупівель. Однак різких, радикальних змін у структурі та організації роботи ДПЗКУ на даному етапі не планується.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»