Сахновщинський елеватор ДПЗКУ активно контрактує зерно майбутнього врожаю

4.03.2014
Сахновщинський елеватор ДПЗКУ активно контрактує зерно майбутнього врожаю

Завдяки форвардній компанії озимих, проведеній Аграрним фондом, на філії ПАТ «ДПЗКУ» Сахновщинський елеватор (Харківська обл.) законтрактовано на зберігання вже понад 6 тисяч тонн урожаю зернових 2014 року.  Про це повідомив директор елеватора Сергій Дергоусов.

«Це є добрим показником, враховуючи, що ми почали контрактацію лише перших ранньозернових культур, - зазначив Сергій Дергоусов, - у нас вже напрацьовані контракти з аграріями семи районів області, які везуть на наш елеватор власну продукцію».

Директор філії повідомив також, що внаслідок проведення робіт з модернізації та реконструкції підприємства, які тривають протягом двох останніх років, на елеваторі значно покращено якість послуг, проведено модифікацію парку розвантажувачів, що дозволило приймати великі машини-зерновози. На черзі запланована заміна зерноочисного обладнання, ремонт під’їзних шляхів та перехідних мостів підприємства.

Сергій Дергоусов переконаний: інвестиції  в державне хлібоприймальне підприємство, постійна співпраця з сільгоспвиробниками, реалізація форвардних програм дозволять Сахновщинському елеватору увійти до числа галузевих лідерів області і стати одним з найбільш ефективних підприємств в рамках держкорпорації.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»