На елеваторі ДПЗКУ у Кальчику встановили нове обладнання і відновлюють колію

20.02.2014
На елеваторі ДПЗКУ у Кальчику встановили нове обладнання і відновлюють колію

На філії ПАТ «ДПЗКУ» «Кальчицький елеватор» (Донецька область) придбано і встановлено нове зерноочисне обладнання. Про це прес-службі корпорації повідомив директор підприємства Олександр Буковський.

«Ми придбали зерноочисний сепаратор БСХ-100 Хорольського механічного заводу, що передбачено планом капітальних інвестицій 2014 року. Встановлення нового сепаратора підвищить технологічний рівень підприємства, дозволить збільшити швидкість та продуктивність очищення таких культур, як кукурудза, пшениця, соняшник, ячмінь», - відзначив він.

Директор філії повідомив також, що в даний час на елеваторі продовжується капітальний ремонт залізничної колії,  яка не використовувалась з 2010 року. Крім цього, підприємству передано маневровий тепловоз. «Відновлення внутрішньої залізничної розв’язки та наявність власного локомотиву в рази підніме швидкість завантаження та обробки зерна, адже тепловоз сам зможе «приганяти» вагони зі збіжжям із  залізничної станції у Кальчику», - повідомив Олександр Буковський. Планом капітальних інвестицій для елеватора також передбачено закупівлю та встановлення залізничних ваг, яка завершить перший етап модернізації підприємства.

За словами керівника підприємства,  відновлення колії та модернізація елеватора викликали інтерес у потенційних партнерів (сільгоспвиробників і постачальників зерна), які активно пропонують співпрацю у майбутньому маркетинговому сезоні.

Як повідомлялося, ПАТ «ДПЗКУ» протягом  2014 року здійснюватиме масштабні заходи з оновлення та реконструкції власних виробничих і сервісних потужностей. Згідно із затвердженим планом капітальних інвестицій, упродовж найближчих місяців корпорація планує спрямувати  майже 93 мільйони гривень, з яких понад 25,5 мільйонів піде на ремонт і реконструкцію підприємств, решта – на придбання обладнання і технологічну модернізацію.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»

фото: agro-ukraine.com