Одеський зерновий термінал ДПЗКУ відвантажив на експорт мільйон тонн зерна

16.01.2014
Одеський зерновий термінал ДПЗКУ відвантажив на експорт мільйон тонн зерна

Днями філія ПАТ «ДПЗКУ» «Одеський зерновий термінал» (ОЗТ) повторила рекорд 50-річної давнини, забезпечивши відвантаження одного мільйона тонн зернових протягом першого півріччя маркетингового сезону. Про це повідомив керівник підприємства Петро Чеглатонєв.

«Нам вдалося майже на сорок відсотків збільшити показник перевалки зерна завдяки тому, що всі підрозділи корпорації працювали злагоджено та ритмічно.  До нашого терміналу постійно доставлялись залізницею та автотранспортом партії зі збіжжям. Але, не чекаючи наповнення терміналу, інші підрозділи корпорації фрахтували судна різної вантажопідйомності, а ми ритмічно проводили їх завантаження та перевалку», - розповів директор підприємства Петро Чеглатонєв.

За його словами, загалом протягом липня-грудня 2013 року (перше півріччя 2013/2014 маркетингового сезону) з ОЗТ на експорт було відвантажено півсотні суден, 90% з яких були суднами з зерном корпорації. «Ми максимально оперативно, не порушуючи хід приймання зерна, проводили на підприємстві переобладнання та запроваджували нові інженерні рішення для того, щоб оптимізувати та прискорити процес перевалки», - розповів керівник філії ПАТ «ДПЗКУ».

Петро Чеглатонєв зазначив, що ОЗТ упродовж поточного сезону відправляв зернові партії обсягом від 5 до 62 тисяч тонн до таких країн як Китай, Іспанія, Нідерланди, Єгипет, Японія, Бангладеш та ін.  До кінця січня 2014 року Одеський зерновий термінал держкорпорації планує відвантажити на експорт ще близько 100 тисяч тонн зернових.   

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»