Уточнення з приводу згадування ПАТ «ДПЗКУ» в ЗМІ

15.01.2014
Уточнення з приводу згадування ПАТ «ДПЗКУ» в ЗМІ

Сьогодні у виданні «Коммерсантъ-Украина» з’явився матеріал, у якому з  посиланням на одного з учасників зернового ринку оприлюднено неточні й недостовірні відомості щодо виконання ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" кредитно-експортних угод з КНР. 

Зокрема, припустившись помилки та сплутавши календарний рік з маркетинговим, автор публікації робить безпідставні висновки про нібито неповне виконання держкорпорацією своїх закупівельних та експортних планів. Не менш дивним і незрозумілим є також те, що конкретні цифри і показники діяльності ДПЗКУ наводяться й тлумачаться з посиланням на сторонніх суб’єктів, хоча подібна інформація є у відкритому доступі на офіційному сайті корпорації.

У зв'язку з цим та з метою уникнення в подальшому помилкових оцінок,  ПАТ "ДПЗКУ" нагадує, що згідно кредитних та торговельних угод з КНР корпорація має зобов’язання упродовж 2013/2014 маркетингового (а не 2013 календарного!) року закупити на внутрішньому ринку і поставити на експорт 4 млн. тонн зернових. Станом на 31.12.2013 року, тобто за першу половину маркетингового сезону, ПАТ "ДПЗКУ" закуплено у вітчизняних сільгоспвиробників понад 3 млн. тонн зерна і поставлено на зовнішні ринки понад 2 млн. тонн. Таким чином, держкорпорація своєчасно і в повному обсязі виконує свої закупівельні плани, а також зобов'язання за торговими та кредитними угодами з КНР.

Користуючись нагодою, ПАТ "ДПЗКУ" просить представників засобів масової інформації уважно і кваліфіковано підходити до висвітлення подій на вітчизняному зерновому ринку, дотримуватись паритетності коментарів та оцінок, уникати поширення некоректних і недостовірних відомостей.

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"