Миколаївський портовий елеватор ДПЗКУ відправив до Китаю чергове судно з кукурудзою

15.01.2014
Миколаївський портовий елеватор ДПЗКУ відправив до Китаю чергове судно з кукурудзою

Миколаївський портовий елеватор сьогодні відвантажив чергове судно з 36-ма тисячами тонн кукурудзи, що експортується до КНР в рамках кредитно-торгових угод ПАТ «ДПЗКУ». Про це повідомив директор філії корпорації «Миколаївський портовий елеватор» Михайло Бадюла.

«Ми завантажили зерно за рекордно короткий термін, враховуючи той факт, що останні десять років наш елеватор взагалі не працював з кукурудзою», - зазначив керівник філії держкорпорації. За його словами, «це вже третє судно з кукурудзою, завантажене нами за останні півтора місяці. А робота з цією культурою стала можливою завдяки проведеній на підприємстві реконструкції». «Зробили ми це власними силами і без спеціального залучення додаткових коштів. Насамперед, провели внутрішню реконструкцію елеватора і встановили обладнання, яке дало змогу вдвічі зменшити відсоток пошкодження кукурудзи при завантаженні на судна», - відзначив Михайло Бадюла

Загалом, як повідомив директор підприємства, упродовж 2013 календарного року філією ПАТ «ДПЗКУ» Миколаївський портовий елеватор здійснив перевалку 39 суден зі збіжжям загальною вагою 795 тисяч тонн, з яких 19  суден вагою 540 тис. тонн – в рамках експортних поставок держкорпорації. 

За словами Михайла Бадюли у найближчих планах підприємства продовжити реконструкцію та модернізацію і, насамперед, провести ремонтно-оновлювальні роботи фасадних частин елеваторів, оскільки вхід усіх суден в акваторію порту  відкриває саме це підприємство ДПЗКУ.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»

фото: portseattle100.org