Новітнє зерносушарне обладнання встановлюється на філіях ПАТ «ДПЗКУ»

4.12.2012
Новітнє зерносушарне обладнання встановлюється на філіях ПАТ «ДПЗКУ»

Протягом цього року проводиться  переоснащення технічного обладнання на філіях ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація». На сьогодні  ведуться проектні роботи з реконструкції елеваторів, зокрема встановлюється новітнє сушарне обладнання, оновлюється вагове обладнання та технічно переоснащуються лабораторії. Про це повідомив Голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Цибульщак.

«Роботи з реконструкції підприємств, які входять до Державної продовольчо-зернової корпорації, ведуться за трьома напрямками. Перший – заміна сушильного обладнання, другий − оновлення вагового господарства, третій – технічне переоснащення лабораторій підприємств. Зокрема, на сьогодні зерносушарне обладнання вже встановлено на Пирятинському та Сумському КХП. Найближчим часом планується запустити в експлуатацію новітні зерносушарки ще на чотирьох наших філіях: Уманському елеваторі, Кременчуцькому КХП, Хлібній базі № 86 та № 78», − зазначив Олександр Цибульщак.

  За його словами, новітнє сушарне обладнання дасть змогу підвищити потужності зі зневоднювання збіжжя майже до 12 тисяч тонн на добу. Загалом, усі роботи з модернізації елеваторів будуть проводитися в кілька етапів не лише цього року, вже є плани на найближчі два роки.

«Протягом цього року ведеться переоснащення технічного обладнання під приймання кукурудзи, оскільки спостерігається тенденція до збільшення посівів і, відповідно, як зростання врожаю кукурудзи на внутрішньому, так і зростання попиту на світовому зерновому ринку. Вже сьогодні із загальної кількості зерна, яке зберігається на філіях ПАТ «ДПЗКУ», ця культура складає понад  50%», − наголосив Олександр Цибульщак.

Голова правління підкреслив, що така модернізація та оновлення потужностей дасть можливість краще обслуговувати клієнтів та більше завантажувати підприємства Корпорації.