На філії ПАТ «ДПЗКУ» Богданівецький КХП відремонтували залізницю

25.12.2013
На філії ПАТ «ДПЗКУ» Богданівецький КХП відремонтували залізницю

Днями Богданівецький комбінат хлібопродуктів (Хмельницька область) завершив ремонт трьох ниток під’їзних залізничних колій. «На сьогодні колії підприємства перебувають у відмінному стані, - повідомив директор Богданівецького комбінату хлібопродуктів Юрій Крутенчук, - Ми проводили ремонт залізниці не припиняючи основних робіт під час заготівлі зерна, і зробили це в стислі терміни та з найменшими витратами». 

Директор Богданівецького КХП розповів також, що 2013 року на підприємстві була повністю замінена покрівля.  «Дві з половиною тисячі квадратних метрів покрівлі робочої вежі та силосних корпусів ми замінили за допомогою підрядних структур корпорації. А заміну покрівлі міжсилосних переходів,  двох автомобілерозванатжувачів, двох сушарок, автовагової (загальна площа 1200 метрів) та напольного складу було проведено власними силами. Також самотужки замінені самопливи робочої вежі», - розповів директор філії.  За словами Юрія Крутенчука, залучення власного персоналу до ремонтів дало змогу зекономити понад двісті тисяч гривень.

Як повідомив керівник Богданівецького КХП, планом капітальних інвестицій на 2014 рік передбачено встановлення на підприємстві нової зерносушарки, авторозвантажувача та автовагів, що зробить його одним з найпотужніших на Хмельниччині.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»