На Миколаївському портовому елеваторі ДПЗКУ розпочалась реконструкція

22.12.2013
На Миколаївському портовому елеваторі ДПЗКУ розпочалась реконструкція

Філія ПАТ «ДПЗКУ» Миколаївський портовий елеватор розпочала будівництво двох автомобілерозвантажувальних комплексів, яке планується завершити до початку 2014/2015 маркетингового сезону. Нові комплекси зможуть розвантажувати додатково 2 тисячі тонн зерна на добу, збільшуючи потужності підприємства на 30%. Проект реалізовує вітчизняна компанія ТОВ «Газотурбинні технології».  

«Ми розпочали модернізацію нашого елеватора два роки тому і нам вдається здійснювати її з порівняно невеликими фінансовими затратами, практично, не зупиняючи основні роботи», – повідомив директор філії Михайло Бадюла. За його словами, уже розроблено проект  реконструкції транспортних систем робочої вежі елеватора із заміною стрічкового транспортера на ланцюговий, що значно поліпшить санітарний стан, а також знизить ризики вибухонебезпечності у роботі обладнання.  «Для того, аби  мати можливість повноцінно працювати з кукурудзою, ми замінили металеві норійні ковші на пластикові, що дасть змогу зменшити руйнування зерна кукурудзи під час навантаження. Цього року перші 26 тисяч тонн кукурудзи ми перевантажили на водний транспорт, дотримуючись стандартів, передбачених контрактом з КНР», - відзначив він.

Миколаївський портовий елеватор є одним з двох портових елеваторів держкорпорації, його робоча зернова місткість сягає 70 тисяч тонн зерна. Планом інвестицій, у рамках угоди ПАТ «ДПЗКУ» з Експортно-імпортним банком Китаю, для філії передбачена закупівля нового обладнання, а також збільшення силосних місткостей на 60 тисяч тонн, з продуктивністю транспортного обладнання 500 тонн на годину.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»