З липня 2012 року Державна продовольчо-зернова корпорація виготовила понад тисячу тонн пластівців

15.11.2012
З липня 2012 року Державна продовольчо-зернова корпорація виготовила понад тисячу тонн пластівців

З початку нового маркетингового року на філіях ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України» вироблено майже 1,3 тис. тонн пластівців. На сьогодні Корпорація виробляє п’ять видів пластівців, зокрема вівсяні, житні, пшеничні, ячмінні та гречані. Окрім того, з липня 2012 року на філіях ДПЗКУ виготовлено понад 14 тис. тонн комбікормів. Про це повідомив  Голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Цибульщак.

«Окрім зберігання значних обсягів різних видів зернових культур та виготовлення борошна, Державна продовольчо-зернова корпорація продовжує виробляти на власних філіях інші види продукції. Так, з липня цього року Корпорація виробила майже 1,3 тис. тонн пластівців з різних зернових культур. На сьогодні Корпорація представляє 5 видів пластівців − вівсяні, житні, пшеничні, ячмінні, гречані», − зазначив Олександр Цибульщак.

Голова правління додав, що важливим напрямком роботи Державної продовольчо-зернової корпорації є розробка нових рецептур та виробництво комбікормів для худоби.

«З початку маркетингового року Корпорація виготовила 14,7 тис. тонн комбікормів. Це повнораціонні комбікорми для ВРХ, свиней, кролів, птиці, риби», − поінформував Олександр Цибульщак.

Голова правління  наголосив, що філії Корпорації спроможні виробляти на рік 160 тисяч тонн комбікормів.