На Сумському елеваторі закупили пневмотехніку вітчизняного виробництва

16.12.2013
На Сумському елеваторі закупили пневмотехніку вітчизняного виробництва

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Сумський комбінат хлібопродуктів» у рамках програми модернізації державного елеваторного господарства закуплено новий пневмотранспортний засіб виробництва Олександрійського заводу зернотранспортної техніки (Кіровоградська область). Про це повідомив директор підприємства Валерій Кравцов.

«Пневморозвантажувач, який ми придбали, раніше вже закупили три елеватори ДПЗКУ, - розповідає керівник Сумського підприємства, - На сьогодні – це оптимальний за вартістю й функціональністю агрегат, здатний розвантажувати до тридцяти тонн зерна на годину. Не кожен елеватор має сучасну систему пунктів розвантаження і не весь транспорт із зерном може підійти до таких пунктів, тож придбаний агрегат на сто відсотків вирішує цю проблему».

Фахівці філії загалом задоволені новим обладнанням та відзначають його технічні характеристики, в  т.ч. зручні габарити, мобільність, маневреність, спроможність вантажити зернові на будь-яку висоту.

«Вважаю, що започаткована ДПЗКУ модернізація державних елеваторів дає непоганий шанс для виробників вітчизняної сільськогосподарської техніки», - зазначив Валерій Кравцов. «Сьогодні і ми, як і всі інші учасники ринку ознайомлені із найкращими взірцями елеваторного обладнання світових брендів. Є серйозна конкуренція, тож українські виробники повинні брати не лише ціною, але й якістю та функціональністю. Зараз ми демонструємо державницький підхід, купуючи вітчизняне обладнання і даючи можливість нашим машинобудівникам працювати та розвиватись.  Переконаний, що така кооперація буде взаємокорисною»,  - підсумував він. 

Нагадаємо, що філія ПАТ «ДПЗКУ» «Сумський комбінат хлібопродуктів»  має дві виробничі дільниці загальною місткістю 85 тисяч тонн. У 2013 році окрім пневморозвантажувача, на підприємстві уже встановлено нову зерносушарку турецького виробництва.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»

фото: alekszernotehnika.prom.ua