Уманський елеватор закупив нове лабораторне обладнання

12.12.2013
Уманський елеватор закупив нове лабораторне обладнання

На філії ПАТ «ДПЗКУ» Уманський елеватор  (Черкаська область) у рамках програми модернізації закуплено новий лабораторний прилад «Інфратек» 5-го покоління для визначення експрес-методом лабораторних показників.

Як повідомив директор елеватора Іван Зрайло, «встановлення зазначеного обладнання дозволить проводити більш точний аналіз пшениці, ячменю, жита, вівса, кукурудзи, сої, рису, ріпаку та інших культур. Висока вібростійкість приладу дасть можливість значно швидше визначати вологість, білок, клейковину, що підвищить ефективність надання послуг аграріям та зменшить затримку транспорту».

За словами директора філії, крім придбання лабораторних приладів, на Уманському елеваторі проведено також повну заміну системи освітлення з використанням сучасного енергоощадного обладнання.  

Як повідомлялось, у  2013 році на елеваторних підприємствах  ПАТ «ДПЗКУ»  розпочато програму модернізації виробничих потужностей. Зокрема, на Уманському елеваторі була введена в експлуатацію нова зерносушарка турецького виробництва потужністю 100 тонн зерна на годину, що дало змогу суттєво збільшити виробничі потужності та прискорити процес  приймання і сушіння зерна в умовах підвищеної вологості. Протягом 2014 року на Уманському елеваторі ПАТ «ДПЗКУ» заплановано встановлення двох нових силосних корпусів, а також нового лабораторного  і зерноочисного обладнання.

Слід відзначити, що серед 44 філій держкорпорації Уманський елеватор протягом 2013/14 МР увійшов до числа лідерів за виробничими показниками: при робочих потужностях з одночасного зберігання 88  тисяч тонн зерна, підприємство уже заготовило і відвантажило 105 тисяч тонн.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»